Öz Muzaffer kuru temizlemeye hoşgeldiniz.

1975 yılında kuru temizleme sektöründe faaliyetine başlamış firmamızla; Bugüne kadar, müşteri memnuniyetini esas kıldık. Sektördeki gelişmelere paralel kendimizi geliştirdik. Malzemede kaliteyi tercih ettik. İşçilikte titiz davrandık.. Her zaman profesyonelliği önemsedik. Zaman bize tercihlerimizin doğru olduğunu gösterdi.

Şimdi
Bize olan güveniniz ile büyüdük, büyümeye de devam ediyoruz. Gelişen pörtföyümüzü, sahip olduğumuz birikim ve tecrübeyi kuru temizleme sektörüne de yansıtarak siz değerli müşterilerimize çözümler üretmeye başlıyoruz.

Bundan sonra
Hedefimiz sektörde ki gelişmeleri yakından takip etmek ve kendimizi daha da geliştirmek, üşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümler üretmek, taahhüdümüz altında olan elbiselerinizi zamanında ve standartlara uygun tamamlamak, mümkün olduğunca çevre dostu malzemelerle çalışmak ve çevreye saygılı olmak, müşterilerimizin memluniyetini arttırmak ve gelişmektir.Deneyimli teknik ekibimiz ve sunduğumuz yapısal çözümler ile her zaman hizmetinizdeyiz.

Hotel Müşterileri

Sarıyer bölgesindeki otellerin kuru temizleme ihtiyaçlarını karşılıyoruz ve otel müşterilerine özel hizmet verebiliyoruz.